Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Метки:

Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation 2021

Згідно попередніх заявок до Харкова збираються завітати близько 100 гравців різного віку! Якщо вважати, що кожен другий буде з супроводом, то місто зустріне 150 гостей. Для першого турніру це гарний показник! Кращі харківські гравці чекають гідних суперників.
Як багато хто вже знає, церемонія нагородження кращих планується на Гала – вечорі, який відбудеться в Superior Golf & Spa Resort! Цей дивовижний майданчик завжди приваблює не тільки неповторними мальовничими краєвидами, але й сервісом найвищої якості. Той, хто завітає на церемонію, дістане можливість поласувати смаколиками під час фуршету, скуштувати різноманітні алкогольні й безалкогольні напої, привітає переможців й призерів гучними оплесками. Запальний діджей підтримає настрій, що створять не тільки герої тенісних баталій, а й чудовий ведучий заходу. Та й безумовно, благодійний аукціон підтримає інтригу. Наступного тижня ми обов’язково відкриємо тайну лотів. Вони оригінальні й автентичні. Коштовні, звичайно. Всі кошти, що будуть зібрані під час аукціону, підуть на підтримку юних тенісних талантів країни!
Окрім запрошених гостей (гравців, організаторів й спонсорів), завітати на свято зможуть всі, хто придбає квитки. Інформація за телефоном 050 400 32 37.

Ми вдячні партнерам Гала-вечора – Mercedes Харків “Автомобільний Дім “Соллі-Плюс”, та мережі магазинів нішевої парфюмерії та косметики Жан Niche Concept. “Stakhovsky Wines” запропонує свої чудові вина. Всі, кому вони стануть до вподоби, зможуть придбати продукт від легендарного вітчизняного гравця прямо в ресторані Albatross.

Ми запрошуємо партнерів до співпраці. Завжди приємно бути частиною неординарної події.

Продовжуємо працювати якнайкраще, бо Ви того варті!