Ініціативна група з протидії допуску російських спортсменів, які підтримують війну, до Олімпійських Ігор 2024 у Парижі, оголосила збір підписів спортсменів до листа-звернення до президента Франції Еммануеля Макрона, пані мера Парижа Анн Ідальго, міністерки спорту Франції Амелі Удеа-Кастері та організаторів ОІ-2024 щодо недопущення російських атлетів на змагання.

До проєкту вже доєднались видання Tribuna.com, Base of Ukrainian sports, портал «Великий теніс України», медійний проєкт «Watchers».

Цей лист наголошує на тому, що вже зараз деякі «нейтральні» російські атлети, які здобули ліцензії на ОІ, зокрема, Владислав Ларін, Заурбек Сідаков та Заур Угуєв, а також низка тих, які близькі до виходу на ОІ, насправді підтримують війну.

Цей лист вже підписали Сергій Стаховський, Леся Цуренко, Олександр Довгополов, Еліна Світоліна, Людмила Кіченок, Надія Кіченок, Марта Костюк, Катаріна Завацька,  Ярослава Магучіх, Олена Білосюк, Владислав Гераскевич, Олег Верняєв та десятки українських спортсменів (доєднатись до списку ви можете, написавши в інстаграми «Трибуни», Base of Ukrainian sports або на пошту sanctions@tribuna.com).

Повний текст листа читати тут.

Джерело: ua.tribuna.com