AELTC/Florian Eisele

Третій турнір Великого Шолому вже на порозі. За тиждень ми вже будемо знати сітки змагань. А вже наступної неділі на вас чекає перший тур складений з 10 матчів для прогнозів. Протягом першого тижня по 10 матчів. Протягом другого по 5 матчів. Все, як завжди!

Ми вже придбали для вас призи – офіційні рушники змагань. Й переможці можуть назбирати свій «рушниковий Шлем», річний або кар’єрний. Вам треба вгадати найбільше результатів матчів, які будуть представлені на конкурс щоденно в дні змагань. Й здобути загалом найбільшу кількість очок. Наші правила сталі й незмінні. Як традиції Вїмблдону. Ми їх повторимо безпосередньо перед стартом змагань. Ті, кому цікаво, можуть ознайомитись з ними в матеріалах про попередні конкурси. Ми можемо пишатись конкурсом, бо правила не змінюються вже 6 років, з дня заснування конкурсу. Бо вони прості й зрозумілі. Й завжди можуть допомогти перевірити результати конкурсу.

Внесок учасника конкурсу теж сталий. Наразі він становить 199 грн (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»). Незалежно від того, скільки буде учасників, конкурс відбудеться. Тут маєте бути певні.

Перше завдання конкурсу чекайте вже 2 липня. Напередодні першого дня змагань.

Чекайте на перший тур. Гарного всім тенісу!

Зареєструватися для участі конкурсу