Дорогі друзі, завершився найвидовишніший турнір Великого Шлему. Один за найскладніших в передбачуванні. Це був дуже цікавий конкурс. Дякуємо за Вашу участь. Підбиваємо попередні підсумки, звіряємось й уточнюємо.

Отже…. На цей раз ми вирішили змінити правила по ходу конкурсу. Бо так не цікаво. Невдахи мають бути заохочені. Й цього разу ми нагороджуємо тих, хто зайняв останні місця. Бо занадто прикро їм. Й хочеться не відривати від себе чудові призи.
Отже, офіційний рушник гравців змагань отримує Seva Kevlych. Рушник з лого турніру – Vsevolod Kevlych. А стильний шопер змагань – Olena 72. Вітаємо переможців! Й організаторів змагань! Вперше всі організатори й їх родичі зайняли призові місця, й призи залишаються без відправки. Дякуємо всім за участь й перепрошуємо за незручності.
Щиро дякуємо всім, хто перечитав все те, що вище й поспівчував нашому спільному горю З нас провидці ніякі! Але це не привід для маніпуляцій! Конкурс як був, так й надалі залишиться одним з чудових моментів спілкування й взаємодовіри. Ваші призи вже у нас. Вже придбані призи наступного конкурсу, який розпочнеться за 3 тижні й матиме стосунок до Уїмблдону. То ж, підсумки зараз.

3-є місце – Наталя Балєва – шопер Ролан Гарос!
2-е місце – vyshnya – рушник з логотипом турніру!
1-е місце – Art Art – офіційний рушник гравців турніру!

Надсилайте адреси й контакти для доставки Новою Поштою
Перевіряйте свої результати. В нас є 5 днів до остаточних результатів.
Дякуємо за участь й за довіру!