Наші чудові читачі й підписники! Вільна, сильна й незламна країно!

Триває 11-й місяць визвольної війни проти орди. Ми маємо вистояти й перемогти! Задля цього треба допомагати один одному, як можемо. Ми знову робимо наш чудовий конкурс IBK Grand Expert. Починаємо Новий рік знову в Астралії. Отже, в понеділок, 16 січня стартує перший етап 2023-го року. Ще минулого року з нами грали учасники з різних міст України. Навіть з окупованих територій Мангуша, Луганська, Донецька, Мелітополя. З різних куточків України. Ми знову хочемо зібрати всіх разом. Ми знову будемо прагнути передбачити тенісні результати. Ми будемо разом наближувати нашу спільну перемогу над ордою.

Колись ми повернемось до наших рушників, що були головними призами мирних конкурсів. Наразі ж наш головний приз – місяць вільних консультацій з будь яких тенісних питань від IBK Tennis Consulting для переможця й по одній консультації для тих, хто посяде друге та третє місця. Або 5+3+2 вебінари Weekend TieBreak на вибір користувача.

IBK Grand Expert 2023. Australian Open – правила традиційні. Чекайте на перші матчі для прогнозів вже в неділю, 15 січня.

Перший офіційний день змагань основного турніру – 16 січня. Початок матчів – 11:00 за часом Мельбурна. Або 02:00 за київським часом.

Напередодні, як завжди, ми оголосимо перші матчі конкурсу.

Правила сталі, прозорість так само. Найліпший приз для кожного з нас – ПЕРЕМОГА над ордою. Поновлення Української території та відбудова нашої Незалежної суверенної держави – великої частини сучасної Європи!

«Я є народ, якого правди сила ніким звойована ще на була!»

Зареєструватися для участі конкурсу