j48tennis.net

Українська тенісистка Єліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над першою ракеткою світу Ігою Швьонтек із Польщі та вихід в півфінал Вімблдону:

“Для мене це означає все… Я не очікувала, що потраплю в півфінал. Я хочу продовжувати йти цим шляхом. Переді мною стоїть великий виклик. Але я дуже, дуже пишаюся тим, як я грала проти важких суперниць, чемпіонів турнірів Великого Шлема, гравців, які знають, як перемагати, як грати в важки моменти.

Я дійсно задоволена своєю грою і тим, як я справлялась з ситуацією до цього моменту.

У нас з Ігою було багато хороших розіграшів. Багато хороших геймів. Важкі ситуації. Важкі моменти. Сьогодні була чудова публіка. Дуже сподобався матч.

Я була дуже розчарована другим сетом, тим що я не змогла завершити зустріч в двох партіях, але Іга зіграла неймовірно. Це її заслуга в тому, що вона виграла другий сет.

Але потім я спробувала повернутися, продовжувати спроби перемогти. Розіграш за розіграшем. В решті решт я опинилася переможницею цього матчу!”

Нагадаємо, що Світоліна втретє зіграє в півфіналі мейджору та вдруге – в півфіналі Вімблдону.

В 2019 році українка грала в півфіналах Вімблдону та Відкритої першості США, поступившись відповідно Сімоні Халеп та Серені Вільямс.

Наступного понеділку Світоліна поверне собі звання першої ракетки України.