Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка стала фіналісткою турніру WTA-250 ASB Classic в Окленді, розповіла про те, що її мотивує зараз на корті:

«Я завжди нагадую собі, що зараз є люди, чоловіки і жінки, які борються за нашу країну. А я перебуваю тут, у безпечному місці, і в мене є приголомшлива можливість грати в теніс на очах у стількох людей, займатися спортом, який я люблю, і я маю дорожити цим моментом.

Я повинна боротися. Ці люди, які борються, дають мені мотивацію, дають мені мужність і незламний дух, вони дійсно мотивують мене показати себе з найкращого боку. Тому я дуже пишаюся тим, що я українка, пишаюся тим, що в нас є цей дух. Ми боремося за нашу свободу, і це те, що я відчуваю кожного дня в собі, і просто величезна мотивація, щоб викладатися на 100 відсотків кожного разу, коли я виходжу на корт.

Я отримала багато повідомлень, що українці дивляться, підтримують мене. Я завжди грала пізно ввечері [в Окленді], а для них це 5 або 6 година ранку, і багато людей дивляться. Вони кажуть мені, що це вносить трохи світла в їхнє життя, тому що деякі дні бувають дуже, дуже важкими. Це дійсно наповнює моє серце теплом, і тому я черпаю мотивацію з таких ситуацій.

Сумно, що я не змогла виграти [фінал] і привезти трофей у свою країну. Але зрештою вся справа в бойовому дусі. Потрібно насолоджуватися великими поєдинками і сподіватися, що у нас буде більше можливостей зіграти у фіналі»,- цитує Світоліну sport.ua