j48tennis.net

Українська тенісистка Еліна Світоліна розповіла про те, як війна змінила її погляд на багато речей та додала мотивації на корті:

«Я знаю, що багато людей в Україні дивляться Вімблдон. Я отримала справді величезну кількість повідомлень після перемоги в минулому раунді. Сьогодні я ще не перевіряла свій телефон, але думаю, що буде багато повідомлень, багато новин. В Інтернеті було багато відео, де діти дивляться мої матчі на своїх телефонах. Від цього справді моє серце тане. Просто щаслива, що я можу принести трошки щастя людям України.

Я вважаю, що війна зробила мене сильнішою, я також зміцнилась психологічно. Подумки я не сприймаю складні ситуації як катастрофу, розумієте? У житті бувають і гірші речі. Просто мені спокійніше. Я дивлюся на речі трохи інакше.

Я також думаю, що через те, що я тільки-но знову почала грати, у мене інший тиск. Звісно, я хочу перемогти. Я маю цю мотивацію, величезну мотивацію повернутися на вершину. Але я думаю, що народження дитини та війна зробили мене іншою людиною. Я дивлюся на речі трохи інакше.

Прямо зараз я просто говорю собі, що думаю, що попереду в мене менше років, ніж позаду. Я мушу піти на це. У мене більше немає можливості гаяти час, я маю більше ризикувати. Не знаю, скільки ще років я гратиму.

Тому я просто намагаюся сказати собі, що давай. Ви тренуєтеся для цих моментів, цих великих моментів. Наприклад, сьогодні я йшла по доріжці, якою коли йдеш до Центрального корту, бачиш так багато історії. Ви просто розумієте, що тренуєтеся задля таких моментів. Просто я сказав собі: йди туди, викладайся на повну!

Це дійсно допомогло мені та трохи заспокоїло мене.

Яким був мій чвертьфінал? Це був набагато складніший матч, я б сказала, тому що Іга Швьонтек – чудова людина, вона велика чемпіонка. Вона так багато зробила і ще робить для України. Ми справді захоплюємося нею. У тому сенсі, як коли ви граєте зі своєю доброю приятелькою, це складно, тому що ви не хочете, щоб вона програла. Тож у якомусь сенсі це так.

Коли я була далеко від тенісу, я справді вболівала за Ігу, була дуже задоволена результатами, справді була вражена тим, що вона робить. Це справді чудово.