Элина Свитолина - среди номинанток премии "Жінка України" – Теннисный Портал Украины

Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Элина Свитолина — среди номинанток премии «Жінка України»

Первая ракетка Украины  харьковчанка Элина Свитолина попала в число номинанток Всеукраинской премии «Жінка України» в категории СПОРТ. Также номинантками в этой категории являются: фехтовальщица Ольга Харлан, легкоатлетка Юлия Левченко, дзюдоистка Дарья Билодид и биатлонистка Елена Пидгрушна.

Поддержать Элину можно голосованием по ссылке

О Премии:

[beautifulquote align=»full» cite=»»]

Жінка України - преміяПремія відзначає жінок, що дійсно творять життя, змінюють світ навколо себе та окриляють інших своїм прикладом. Щодня українські жінки змінюють світ. Деякі з їх вчинків та досягнень відомі всім, інші залишаються непоміченими.

«Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Ці історії стануть натхненням для сотень інших жінок. Світ змінюється щодня. Але незмінною залишається місія жінки – жити та продовжувати життя. Ми віримо в силу жіночої мудрості та жіночого начала.

Кохати та бути коханою, народжувати та ростити дітей, створювати комфорт в домі, бути необхідною близьким та суспільству, реалізуватися в професії, залишити позитивний слід на планеті, впливати на життя суспільства – всі ці цінності об’єднують нас та допомагають зрозуміти одна одну.

Толерантність, професіоналізм, доброта та бажання робити цей світ кращим – ось прямий шлях до змін. Ми віримо в силу жіночої енергії, що поверне мир, тепло та затишок в нашу країну. Премія «Жінка України 2018» — це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих — тих, хто щодня надихає нас.

Це приклад того, що починати зміни потрібно з себе!

[/beautifulquote]