Тенісний Портал України

Новини тенісу в Україні та світі

Элина Свитолина назвала причиной своего неучастия в матчах Кубка Федераци травму

Первая ракетка Украины Элина Свитолина на своём официальном аккаунте в Facebook, что причиной ее неучастие в зональных соревнованиях Первой группы Евро-Африканской зоны  в Зеленой Гуре, Польша – травма, полученная на Открытом чемпионате Австралии.

З подивом прочитала заяву ФТУ про те, що не зіграю в Польщі через гроші. Безумовно, з боку мого агента були переговори з представниками збірної і це стандартна світова практика, але фінанси не були і не могли бути ключовим моментом в питанні виступу за збірну. На жаль ФТУ сфокусувавшись на фінансовому питанні, мабуть не почула інформацію про мою травму.

Останні три матчі в Мельбурні далися мені дуже складно через травму і ми дуже довго зважували всі за і проти моєї участі в Кубку Федерації, але поради лікарів були однозначними. Вихід на корт в Польщі може посилити пошкодження і вкрай негативно позначитися на подальшому сезоні. Ще мінімум тиждень мені не рекомендовано тренуватися. Мені дуже шкода, що я не зможу допомогти команді в Польщі, але я прошу поважати моє рішення і не робити на цій ситуації зайвий піар.