Кріс Еверт: Я навіть не знаю, кого з них обрати фаворитом поєдинку. Я віддаю трошки переваги Циципасу лише тому, що він має імпульс, він виграв більше матчів, ніж будь хто, і він провів вражаючий сезон на грунтових кортах. Перемога над Медведєвим додасть йому ще більшої впевненості.

Але і Звєрєв веде велику гру, його подачі були трохи послідовнішими, ніж зазвичай, він входить у сітку і б’є потужним форхендом. Ці троє хлопців нове покоління. Коли Надаль і Джокович вирішать повісити свої ракетки на стіну в наступні пару років –  це саме ті гравці, до яких слід придивитись.

Матс Віландер: У півфінальному матчі між Олександром Звєрєвим та Стефаносом Циціпасом в Акапулько, була жорстка боротьба, і Звєрєв переміг. Вони зіграли в Мадриді, і Циципас виграв ту зустріч. Гадаю, гра на грунті покаже, що подача Звєрєва не настільки ефективна, як на жорсткому корті. Я дійсно вважаю, що Циципас кращий, але повинен сказати, що в цьому турнірі Звєрєв покращив свою точність, відчуття майданчика і все ж трохи виходить вперед. Це точно ті два гравці з молодого покоління, які перебувають у чудовій формі на грунті.