Які ваші думки щодо Марти Костюк?

Матс Віландер: – Я бачив, що вона дуже добре грала в останньому турі, вона дуже талановита тенісистка, веде дуже розумну гру на і грунтовий корт це її покриття.

Саме тоді вона привернула мою увагу. Думаю, що перемога Іги Свьонтек, яка виграла Ролан Гаррос в 19-ть років вселяє в інших молодих гравців, як серед жінок так і серед чоловіків, віру, що і вони в юному віці зможуть зробити.

Вас вразила Еліна Світоліна в цьому турнірі і як далеко вона може зайти?

Я думаю, що питання до Еліни Світоліної полягає в тому, коли вона виграє свій перший великий Шлем? Я припускаю, що вона думає, що може і я теж так вважаю. Я думаю, що вона грає щоразу все агресивніше і краще, вона б’є форхендом трохи сильніше, я думаю, що тут дуже важливий її підхід.

Коли вона спокійніша – тоді вона веде гарну гру, але іноді вона стає занадто емоційною, що не дуже добре якщо ви хочете пройти всі сім матчів і перемогти у Великому Шлемі.

Ви повинні сприймати і хороше і погане, і ось  це в ній мене турбує.

Рівень її майстерності значно зріс. Еліна могла б посилити свою позицію та виграти Великий Шлем, я не знаю, думаю, і покриття сильно впливає, але, на жаль, у неї не завжди були добрі результати на Великих Шлемах. Пригадую, що вона, можливо, була у двох півфіналах і потрапила в трійку найкращих у світі, та Шлеми були її найгіршими турнірами. Це може бути просто збіг обставин, а може бути, що вона занадто сильно хоче перемогти.

Що потрібно зробити Еліні Світоліній, щоб виграти Великий шлем?

Кріс Еверт: Я справді відчуваю, що такі гравці, як Іга, Серена та Наомі – гравці, які перемагають на Великих Шлемах. Подивіться на гру Наомі, подивіться на гру Серени – вони дуже агресивні. Я думаю, що у Світоліна була дуже послідовною і терплячою, вона чудова спортсменка і дуже гарно рухається на корті. І не отримує легких очок просто з подач чи за рахунок конкурентів. не думайте, що вона отримує легкі бали. Я думаю, що гравці, які сьогодні виграють “Великий Шлем” – це ті гравці, які вдарять по минулих переможцях. Вони повинні в правильний момент  спрацювати на перемогу і подолати їх.

Евроспорт