Перша ракетка України Еліна Світоліна зібрала понад $500 000 доларів для ЗСУ. Українська тенісистка привезла дрони нацгвардійцям в тренувальний табір. Також спортсменка активно збирає кошти на відбудову Батьківщини.

“Так, їздила у Дніпро та Харків. Дуже багато було емоцій: як радісних, так і дуже сумних. Коли я там була останній раз, це було інше місто. Зараз дуже сумно бачити Харків розбомбленим. Зараз вже не говорять про війну так, як рік тому. Тому мені дуже важливо бачити все на власні очі, аби потім робити великі збори, щоб точно знати і розуміти, на що йдуть гроші. Я збираю як для військових, такі для дітей, які грають у теніс.

Я вже вісім раз грала на корті проти росіянок та білорусок. Для мене – це велика мотивація. Бо я знаю, як себе почувають наші військові. треба виходити та знищувати їх (агресорів з рф та об) на всіх рівнях. Для мене дуже важливо представляти Україну у світі і робити все можливе для нашої перемоги. Робити збори, говорити про війну, щоб люди розуміли, що відбувається, тому що вони забувають про це.”, — розповіла Світоліна.

Разом з іншими українськими тенісистами вона вже зібрала $35 000 на відбудову школи для незрячих дітей в Харкові.