j48tennis.net

Українська тенісистка Даяна Ястремська прокоментувала свою поразку в півфіналі Australian Open, розповіла про те, наскільки задоволена результатом та грою, яку вона продемонструвала на турнірі:

“Результатом я задоволена. Я не засмучена через поразку, все ж таки вважаю, що для мене це був відмінний турнір. Зазвичай, щоб виграти мейджор доводиться зіграти сім матчів, а я зіграла дев’ять. Тому дуже пишаюся собою.

Не дуже сумно через поразку, але мені дуже жаль, що мені не вистачило емоцій, фізичної підготовки та часу для повноцінного відновлення перед сьогоднішнім матчем. Були важливі моменти, коли мені довелося віддати трохи більше сил, ніж їй. І мені не вдалося взяти цю енергію від самої себе.

Що стосується травми…Після сьогоднішньої розминки я відчула невеликий біль –  у м’язі животу, і в першому сеті після двох геймів я відчувала біль. Після того форхенду я відчула сильний біль у цьому м’язі.

Отже, я взяла медичний таймаут.  Стало трохи краще, але все одно я відчувала, десь глибоко всередині розуміла, що не зможу віддати на корті все, тому що віддавати було особливо нічого.

Я задоволена тим, що відчувала на корті протягом турніру. Мені справді сподобалося. Мені вдалося зробити чудовий камбек, що я знову потраплю до топ-30, бо протягом багатьох років я не могла повернутися навіть у топ-50 або навіть у топ-60. Це приємний бонус, тому що тепер я нарешті зможу попадати в основну сітку турнірів Великого Шлема (без кваліфікації), що дасть мені можливість почуватися трохи свіжішою.

Я відчувала, що можу показати чудові результати на мейджорах. Я не надто заглядатиму в майбутнє, але думаю, що одного разу зможу виграти ТВШ.

Рейтинг насправді грає дуже велику роль, бо останні чотири роки я не знала свого розкладу, не знала,  на які турніри потраплю, а на які – ні . Мені доводилося грати тиждень за тижнем. Можу сказати, що я жила на турнірах і не знала точно, яким буде мій розклад.  Ось я тепер, знаю, де можу зіграти, де відпочити, і так жити комфортніше, коли знаєш, типу, на якийсь час свій розклад”. –  сказала Ястремська

Нагадаємо, що в понеділок Ястремська підніметься на 29-у сходинку світового рейтингу та стане третьою ракеткою України (після Світоліної -19 та Костюк – 28).