j48tennis.net

Третя ракетка України Леся Цуренко розповіла, що у WTA розпочато слідство щодо її тренера Микити Власова:

«Я шокована. Я вже зв’язалася із адвокатами для обговорення подальших дій.

У мене сталася панічна атака, яка суттєво вплинула на моє ментальне та фізичне здоров’я, і призвела до того, що я знялася з турніру в Індіан-Веллсі. Після моєї непублічної скарги жодна посадова особа WTA не відреагувала. Після моєї публічної заяви жодна посадова особа WTA, включаючи Ліндсі Брендон (Director of Safeguarding), Боба Кемпбелла (Senior Director, Security), Девіда Паланзо (Senior Vice President, Legal & Business Affairs), не контактували зі мною, щоб з’ясувати обставини та предмет моєї заяви.

Це вказує на те, що WTA просто намагалася замовчувати цей інцидент і факт морального аб’юзу з боку компанії CEO. Я була розгублена і певним чином налякана такою байдужістю та ігноруванням ситуації, в якій я опинилася. Я чекала, що хтось із офіційних осіб ініціює розслідування цієї справи, адже це безпрецедентно, коли глава компанії дозволяє собі ментальний аб’юз щодо людини, яка страждає від війни. Нічого не відбувалося, абсолютно всі посадовці WTA просто ігнорували цей інцидент.

Мій тренер став ініціатором відкриття розслідування щодо дій Стіва Саймона. Він подав офіційний запит до WTA з вимогою відкрити справу. І ось сьогодні я отримала листа, в якому асоціація повідомила мені, що відкрита справа проти мого тренера. Єдину людину, яка виступила на мій захист у цьому інциденті з главою WTA, вирішили просто прибрати.

Я відчуваю, що таким чином WTA намагається тиснути на мене, продовжуючи те, що почав Стів Саймон. Я не можу повірити, що в цивілізованому світі досі можна побачити такі брудні ігри, що глава компанії намагається будь-яким чином уникнути відповідальності за свої власні дії і не цурається жодних методів».

Джерело: sport.ua