Екс 13 ракетка світу українець Олександр Долгополов, який зараз захищає нашу країну на передовій, в інтерв’ю Daily Mail прокоментував участь європейських тенісистів на виставковому турнірі в Петербурзі, що проводиться на гроші Газпрому. Киянин також розповів про те, що союзники надають недостатньо озброєння, аби завершити цю війну нашою перемогою.

“На жаль, у наших партнерів немає мети, щоб ми перемогли. Усім очевидно, що ми отримуємо рівно стільки (зброї), щоб продовжувати, а не вигравати. З нашого боку на полі бою очевидно, що у нас недостатньо зброї, щоб завершити війну. Це велика проблема – якщо в день бою росіяни виставляють 15 одиниць важкої бронетехніки, то ми п’ять. Вони мають перевагу в снарядах і у важкій броні. Ось чому це стає таким важким. Це просто математично неможливо. У них більше людей, у них більше майже всього».

Політика тенісних турів – це ще те, з чим Олександр, здається, змирився:

«Ми бачимо рішення, які були прийняті. Про це не так багато можна сказати. Я бачу, що відбувається в тенісі, деякі результати, тому що я в Твіттері (X), але я не знаю, коли востаннє дивився матч. Здається, це – інше життя».

Єдине, що бентежить Сашка — це неофіційний виставковий турнір, який відбудеться цими вихідними в Санкт-Петербурзі.

Серед його учаників сербськи тенісисти, а також іспанець Роберто Баутіста Агут і француз Адріан Маннаріно, Вони вирішили приєднатися до росіян, які беруть участь (як незалежні підрядники, вони можуть це зробити) в змаганнях (італійка Ясмін Паоліні вирішила відмовитися від участі).

«Це ганьба, особливо з боку європейських гравців. Я не можу цього зрозуміти, я не знаю, про що вони думають. Вони просто отримують чорні гроші. Росіяни щодня погрожують Європі ядерною атакою, енергетичним шантажем, і вони все одно вирішують поїхати туди і заробити гроші. Ці хлопці не потребують грошей. Я маю на увазі, що Баутіста в турі вже п’ятнадцять років, а Маннаріно майже стільки ж. Тому для мене це жарт. Це жалюгідно».

Що стосується війни, то українець, як ніхто інший, не знає, як довго вона триватиме: «Будь-які проекти на майбутнє мають бути призупинені. Знаєш, я нічого не планую. Я планую на день, два дні, три дні, що завгодно. Коли ти на війні, як ти можеш?»