Rubarb

ВГО “Федерація тенісу України” оголосила про зміну фірмового стилю та логотипу організації

Цю новину ФТУ опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Розробкою нового фірмового стилю ФТУ займалася Digital агенція RUBARB.

“Ми вдячні нашим партнерам за прекрасну роботу та можемо зі свого боку рекомендувати цих фахівців, адже їхні погляди на дизайн є дійсно передовими та цікавими.” — так, представники Федерації висловили подяку своїм партнерам із Rubarb за плідну співпрацю.
Rubarb

Президія Федерації вирішила зробити ребрендинг, щоб набути більш сучасного, стильного вигляду:

“Український теніс не стоїть на місці, а постійно та динамічно розвивається. Ми впевнені, що саме такий стиль відповідає духу та принципам нашої організації, а ними ми вважаємо сміливість, креативність та інноваційність.”

У новому логотипі вирішили витримати асоціативний зв’язок із традиційним, яскравим жовтим кольором м’яча, який має позитивний психологічний вплив та добре привертає увагу.

“Ми розробили декілька варіантів саме англомовного логотипу, так як гравці виступають не лише в Україні, а й за її межами. Спільно з командою Федерації зупинились на креативному варіанті з історично жовтим. Жовтий прямокутник та напис “UTF”, асоціативні з тенісним кортом та розміткою на ньому. Жовтий колір та круговий напис пряма асоціація з тенісним м’ячем. В результаті ми розробили цілий брендбук, який включає: логотип, паттерн, фірмові кольори, шрифти та елементи айдентики.” — прокоментувала дизайнерка агенції Rubarb Анастасія Шумейко.

Логотип і паттерн можна використовувати в поліграфії (візитки, грамоти), сувенірній продукції (футболки, кепки, пляшки для води, сумки, прапори), в соцмережах, на сайті — скрізь, де можна транслювати бренд, підвищуючи його впізнаваність.
Rubarb

Як все-таки з’явилась ідея ребрендингу?

Агенція Rubarb спеціалізується на промисловому та виробничому маркетингу. Та раз на рік команда обирає проект для душі.

— “З’являється бажання відійти від стандартних проектів і пофантазувати в інших сферах, надихнутись новою історією, спробувати себе в тому, що близьке серцю. В цьому році вирішили використати свої знання і креативи саме у тематиці спорту. А де ще краще можна проявити дизайнерський креатив, як не в історично красивому, естетичному виді спорту тенісі. Спільно з президентом ФТУ, вирішили зробити щось незвичайне. Команда Rubarb Digital була на корті, пробували грати. Там ми ще більше надихнулись історією українського тенісу і це дало зрозуміти, що ідея максимально актуальна і потребує реалізації. Нам було важливо, щоб в Новий 2022-й рік, Федерація тенісу України вступила вже в оновленому вигляді.” — керівник Digital RUBARB Родіон Гончаров.
Rubarb

Основна мета цього ребрендингу не просто зробити ФТУ впізнаваною, сучасною та оригінальною, а заявити про себе на міжнародному рівні. Учасники Федерації часто беруть участь у міжнародних змаганнях та турнірах, тому з’явилась необхідність вдихнути в бренд нове життя. Це вдалося зробити за допомогою креативного шрифту та англомовного напису, який буде зрозумілим не лише українцям. І загалом осучаснений логотип набув більш естетичного вигляду, а естетика і теніс — нероздільні. Таким чином фахівці ФТУ та Rubarb, прагнуть популяризувати теніс, залучити до гри молоде покоління і виховати нових чемпіонів для України.

Скоро стартує новий український тенісний сезон під новим брендом ФТУ, і відтепер на учасників чекає ще більше брендованих сувенірів та подарунків.