j48tennis.net

Українська тенісистка Ангеліна Калініна прокоментувала свій вихід до фіналу на турнірі WTA-1000 в Римі. Нагадаємо, що в півфіналі уродженка Нової Каховки (місто знаходиться зараз в тимчасовій окупації) переграла представницю країни-агресорки Вероніку Кудерметову:

“Прямо зараз не відчуваю власних ніг. Загалом на цьому турнірі я вже стільки відіграла, три сети, потім знову три сети, і знову три сети. Тож як можу, так і рухаюся. Я щаслива, що пройшла далі.

Але турнір ще не закінчився, так. Завтра на мене чекає ще одна битва. Обидві тенісистки, [яки грають в другому півфіналі Рибакіна та Остапенко] – це топ-гравці. На таких престижних турнірах ніколи не буває легко. Насамперед я маю відновити сили. Але це неймовірні емоції. Я йду далі, і це новий досвід для мене, я дійсно дуже щаслива.

І ще я хотіла б додати, що для мене дуже важливо зараз вигравати кожен матч з огляду на те, через що проходить Україна. Я сподіваюся, що я даю людям, Україні трохи світла та позитивних емоцій. І я сподіваюся, що українці отримують хоч небагато задоволення”.