j48tennis.net

Українська тенісистка Ангеліна Калініна прокоментувала свою вольову перемогу над 15 ракеткою світу Беатріс Хаддад-Майя з Бразилії у чвертьфіналі турніру WTA-1000 у Римі:

“Почуття чудове, але я не відчуваю ні свого тіла, ні своїх ніг. Думаю, це був найдовший матч у моїй кар’єрі. Спасибі моєму тренеру і моєму тренеру з фітнесу, тому що ця перемога — не моя перемога. Моя участь становить десь 50 відсотків, а 50 відсотків — мій тренер з фітнесу.

Я почала дуже добре, і я думаю, що це була моя слабкість, тому що я була трохи розслаблена. Беатріс почала грати дуже добре, грала вона дуже агресивно, але я просто чекала після 5-2. Я почала матч агресивно, але поступово почала втрачати свою гру. Вибачте, але якщо ви починаєте просто повертати м’яч, то це не спрацює.

Це звучить дуже просто – боротися, боротися, – але сьогодні мова йшла про бойовий дух, тому що дуже важко, коли ти програєш з рахунком 0-3, залишатися позитивною і все ще вірити, що ти виграєш тільки цей розіграш. Річ не йде, про те, щоб в цей момент вірити в виграш сету, тому що якщо ви так думаєте, то дуже важко перейти від 0-3 до перемоги 6-3».