j48tennis.net

Українська тенісистка Ангеліна Калініна дала інтерв’ю британському виданню INews, в якому уродженка Нової Каховки розповідала про свої переживання стосовно війни в Україні:

«Я не можу цього забути, але те, що сталося зараз…(підрив Каховської ГЕС). У мене немає слів для цього, тому що спочатку вони захопили територію, вони окупували територію, а тепер вони розбомбили, і через цей вибух вся вода просто накрила все місто. Так що я можу сказати? Я маю на увазі, що вони не люди. Я провела все своє дитинство в Новій Каховці. Там була моя школа, там я тренувалася та почала свій шлях.

Діти дуже налякані. Моя мама, вона тренер з тенісу в Києві, і в неї є група дітей віком до 10 років. І моя мама сказала, коли була погана погода, був грім, діти були такі налякані. Вони більше не могли займатися. Вони казали: «Бомби! Ракети!». І моя мама просто сказала: «Так, хлопці, ми зупинимося на деякий час», тому що вони тремтіли. Діти не впоралися з собою.”

Але 25 ракетка світу має сили концентруватися на тенісі.

«Це наша боротьба на корті. Там (в Україні) люди воюють. Ми воюємо на своєму місці», – пояснює вона. «Українці дуже згуртовані і дуже сильні».