Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

10 порад як урізноманітнити гру в теніс

У міру зростання кількості тенісистів у всьому світі зростає і кількість гравців на майданчику в певний час. Однак після тривалої гри деяким гравцям, як правило, набридає гра. Деякі ентузіасти навіть стверджують, що сьогодні теніс став нудним.

Крім того, теніс є однією з найпопулярніших ігор у всьому світі, приблизна кількість гравців налічує  1 мільярд осіб.  Та за останні п’ять років кількість глядачівна професійних турнірів поменшала.

Отже, ви втомилися від тенісу? Ось 10 порад як урізноманітнити вашу гру.

Найкращий спосіб повернути інтерес до гри – це вдосконалити свої навички.

Різні формати

Спробуйте різні формати гри.  Таким чином ви не тільки вдосконалите свої ігрові навички, а й знову зробите теніс цікавим.

Легко тримайте ракетку

Надто сильно тримати ракетку – одна з найпоширеніших  помилок більшості тенісистів, і це, як правило, вбиває їх ігрові навички. Якщо тривалий час так утримувати ракетку, у вас буде боліти зап’ястя. Тому, щоб цього уникнути, рекомендується злегка тримати ракетку.

Позиція ніг 

Правильно поставивши ноги ви зробите процес гри більш комфортним і веселим.

Слідкуйте за м’ячем

Це, безперечно, життєво необхідний навик під час гри в теніс. Відстежуючи м’яч, ви зможете побачити, куди йти, що покращить ваші навички подачі.

Харчування 

Повірте, ваше харчування сильно впливає на вашу спортивну витривалість. . Тому притримуйтесь спортивної дієти,, щоб грати в теніс стало більш комфортно, легко  та весело.

Слідкуйте за ритмом  гри

Втрата кількох очок для суперника часто робить гру нудною для більшості тенісистів. Щоб цього уникнути,постарайтеся не відставати від ритму  гри.

Вода 

Це життєво важлива порада, особливо якщо ви новачок у тенісі. Щоб мінімізувати шанси втомитися від гри, варто частіше пити.

Визначте слабкість свого опонента

Одним із найкращих способів відновити інтерес до гри  є виявлення слабких сторін  суперника. У вас з’явиться відчуття суперництва, і від цього гра стане цікавішою.

Ракетка 

Наявність добре збалансованої ракетки за вагою, струнами та рівновагою зробить ваш ігровий досвід веселішим. Крім того, це запобігає швидкій втомі вашої руки.

Розтяжка 

Щоб не втомитися швидко під час матчу, подумайте про розтяжку заздалегідь. Розтяжка позитивно вплине на ваші ігрові навички.

Теніс – це дійсно цікава та весела гра, і все, що потрібно, щоб насолоджуватися матчем – це дотримуватися цих простих порад. Тому  сподіваємося, ця стаття була для вас корисною.