Тенісний Портал України

Новини тенісу в Україні та світі

Зустрічайте нових зірок спорту й Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу на Eurosport

Discovery та Eurosport транслюватимуть довгоочікувану подію з новими зірковими спортсменами. Саме вони мають усі шанси стати сучасними легендами тенісу. 

Барбара Шетт і Міша Звєрєв вестимуть прямі трансляції прямо з Мельбурну. Алізе Лім, талановита тенісистка, вийде до фанатів наживо з Лондону. До неї приєднаються семиразовий чемпіон Великого шлему Матс Віландер, триразова півфіналістка Великого шлему Йохана Конта та колишня четверта ракетка світу Тім Хенмен.

Каспер Рууд співпрацюватиме з Discovery

Одним із представників сучасного покоління зіркових тенісистів є норвежець Каспер Рууд. У 23 роки він має звання восьмої ракетки світу та шість спортивних титулів. У 2022 та 2023 роках він даватиме ексклюзивні інтерв’ю для Discovery, зокрема на шоу Eurosport «Голос гравця».

Каспер Рууд
Каспер Рууд, Фото: ФТУ

«Це унікальна можливість підписати контракт із такою видатною компанією, як Discovery. Вона не лише транслює найважливіші спортивні події на весь світ, але й прагне дізнатися більше про гравців, про те, що відбувається поза кортом», — сказав Каспер Рууд.

Прямі трансляції та нові формати від Discovery

Discovery транслюватиме 250 годин Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу на своїх платформах, зокрема на Eurosport 1 та Eurosport 2, а також на спортивних майданчиках, як-от Rod Laver Arena, Margaret Court Arena and John Cain Arena. Крім того, будуть додаткові трансляції в Польщі, Румунії, Росії, Німеччині, Італії, Іспанії та Франції.

Чи виграє Рафаель Надаль 21-й у своїй кар’єрі Великий шлем? Чи вдасться Данилу Медведєву повторити свій успіх часів чемпіонату в Нью-Йорку? Чи зможе британка Емма Радукану показати таку ж вдалу гру, як на Відкритому чемпіонаті США з тенісу? Та чи виграє третій Великий шлем місцева зірка Ешлі Барті? Відповіді отримаєте під час трансляцій Discovery та Eurosport.

Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу — це перший спільний проєкт 10-річного партнерства Discovery та Tennis Australia. Оголошене ще у вересні минулого року, це партнерство охоплює всі права на трансляцію чемпіонату й додаткові матеріали та розширює співпрацю Eurosport із Відкритим чемпіонатом Австралії, яка триває з 1995 року. У межах нової угоди Discovery показуватиме ексклюзивні події, зокрема Міжнародний тенісний турнір в Аделаїді.

«Перший Великий шлем будь-якого сезону — це завжди захопливо. Але у 2022 році він відчувається інакше завдяки новим обличчям, які стоять на передовій тенісу. Усі в передчутті головного питання чемпіонату: чи зможуть сучасні зірки тенісу зберегти свої титули? Discovery буде з ними на кожному кроці: з усіх ракурсів і кутів», — сказав Скотт Янг, старший віцепрезидент із контенту та виробництва.