Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Як використовувати золото лото промокод

Азартні ігри — відмінний спосіб скрасити дозвілля. Золото лото, промокод на яке дасть різні переваги, працює з 2017 року. Зареєструватися тут можуть любителі азартних розваг з усіх кінців СНД.

Гральні заклади прагнуть залучити все нових користувачів і зберегти вже наявних. Для цього застосовуються різні способи заохочення. Одним з них є золото лото промокод. Це унікальна комбінація цифр і букв, що дає право отримати певний бонус.

Що дає золото лото промокод

Суть промокоду золото лото в тому, що гравцеві додатково даються 100 фріспінів. Завдяки цьому значно підвищується можливість виграшу великих сум для новачків.

Для отримання 100 обертань досить виконати наступні дії:

  1. Пройти реєстрацію в системі. Потрібно заповнити невелику анкету, вказавши номер мобільного, адресу електронної пошти і задавши пароль. Далі слід звернути увагу на поле з назвою «ввести промокод». Саме тут потрібно ввести комбінації для отримання бонусу. Враховуйте, що має значення регістр. Допущена помилка — причина того, що бонус не буде активований.
  2. Подарунок буде знаходитися в розділі з однойменною назвою в Особистому кабінеті користувача. Потрібно враховувати, що доступ до цього бонусу зберігається лише протягом доби після реєстрації. Після закінчення зазначеного терміну фріспіни будуть анульовані.

Вищеописаних дій досить, щоб 100 обертань були активовані. Тепер можна переходити до відіграшу.

Умови використання

Золото лото промокод діє одноразово — це слід враховувати. Скористатися ним можна лише в ході реєстрації нового користувача. Тільки в цьому випадку на додаток до стартового пакету будуть видані безкоштовнi фріспіни.

Отримані в результаті введення промокоду золото лото обертання потрібно відіграти з вейджером х20. На це дається 7 діб з моменту, коли був виданий подарунок.

Для активації програми відіграшу потрібно поповнити рахунок мінімум на 50 гривень. Причому відігравати потрібно підсумкову суму виграшу – все залежить безпосередньо від користувача. Обмежень по слотах ігровий майданчик не встановлює.

Відіграні подарунки зараховуються на основний рахунок і можуть бути виведені.

Додатковий бонус

Є можливість отримати ще один вид винагороди. Бонус на депозит дається тому, хто ввів заповітне поєднання букв і цифр у відповідне поле. У вкладці «Подарунки» потрібно клікнути на кнопку «Поповнити». Після внесення на ігровий аккаунт суми від 100 гривень у якості подарунка буде видано ще 150% від розміру поповнення.

На разовий цифровий промокод золото лото може розраховувати кожен без винятку знову зареєструвався член цього віртуального клубу. Заповітна комбінація може бути вислана користувачеві повідомленням на e-mail або в розділ «Повідомлення» Особистого кабінету.

Модератори можуть також заохотити клієнта за активну гру, регулярне відвідування залів, на День Народження і т.д. Індивідуальний подарунок має обмежений термін дії і не може бути переданий третій особі. У разі виникнення труднощів з обміном промокодом на бонуси і фріспіни можна звернутися в службу техпідтримки казино.