Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Все будет Украина!

WTA та ATP заборонили росіянам та білорусам виступати під російським та білоруським прапором

Глибоке почуття тривоги, шоку та смутку відчула вся тенісна спільноту після вторгнення Росії в Україну минулого тижня. Наші думки з народом України, і ми вітаємо багатьох тенісистів, які висловилися та протестували проти цього неприйнятного акту агресії. Ми повторюємо їхні заклики до припинення насильства і повернення миру.

Безпека тенісної спільноти є нашим безпосереднім колективним пріоритетом. У центрі уваги WTA та ATP, зокрема, останніми днями були контакти з діючими та колишніми гравцями, а також іншими членами тенісної спільноти з України та сусідніх країн, щоб перевірити їхню безпеку та запропонувати будь-яку допомогу.

Міжнародні керівні органи тенісу єдині в нашому засудженні дій Росії і, як наслідок, погоджуються з такими рішеннями та діями:

Правління WTA і ATP прийняло рішення призупинити комбінований турнір WTA / ATP, запланований на жовтень цього року в Москві (Кубок Кремля).

Правління ITF прийняло рішення призупинити членство Федерації тенісу Росії та Білоруської федерації тенісу та вилучити їх заявки з усіх міжнародних командних змагань ITF до подальшого повідомлення. Ця акція сталася після скасування всіх турнірів ITF в Росії та Білорусі на невизначений термін.

У цей час гравцям з Росії та Білорусі надалі буде дозволено брати участь у міжнародних тенісних змаганнях на Турі та на турнірах Великого шолома. Однак вони не будуть змагатися під назвою чи прапором Росії чи Білорусі до подальшого повідомлення.

Таким чином, звернення українських тенісисток було почуто.