Юнацький турніру з тенісу – ВІДКРИТИЙ КУБОК ХАРКОВА «УКРАЇНСЬКИЙ ДУХ»
м. Тячів, Закарпатської обл., 14-15 травня 2022
1. Мета проведення змагань – підтримка харківських тенісистів, що полишили свої домівки й надання їм змагальної можливості зі своїми однолітками під час війни. Виховання стійкості й стимулювання жаги до перемоги в важкий період. Надихання до подальшої віри в перемогу над ворогом й продовження боротьби.
2. Організатори й спонсори змагань – Харків’яни за підтримки Тячівської міської ради.
3. Строки й місце проведення змагань – 14-15 травня 2022. Тенісні корти КПНЗ «Тячівська ДЮСШ», вул. Гагаріна, 4.
4. Вікові категорії – юнаки та дівчата до 10, 12 та 16 років. Для дітей до 8 років буде організовано додатковий місцевий турнір за окремим регламентом.
5. Формат змагань – турнір проводиться в одиночному розряді до 2-х поразок. Сітки турнірів в кожній віковій категорії – 12. Списки формуються за поточним рейтингом Федерації тенісу України. Гравці з Харкова мають пріоритет незалежно від рейтингу. Формат матчів основних турнірів – два тай-брейк сети з вирішальним матч-тай-брейком. Формат матчів втішного турніру – два короткі сети з матч-тай-брейком. Формат сіток турніру може бути змінений після отримання попередніх заявок.
6. Попередні заявки – подаються за телефоном директора турніру до 18:00 понеділка, 9 травня 2022 року.
Директор турніру – Віктор Павлишинець – +380679261641 (Viber, WhatsApp, Telegram).
Головний суддя – Віталій Деяк – +380976035040
7. Забезпечення – вступний внесок – 0 грн. Вода та фрукти під час матчів.
Всі гравці забезпечуються обідом за рахунок організаторів турніру.
Гравцям з Харкова компенсуються транспортні витрати на проїзд до місця змагань кожного дня.
8. Розміщення – організатори турніру надають консультації щодо потенційно можливих варіантів розміщення. В зв’язку з дефіцитом місць в готелях міста та непередбачуваність розвитку подій з біженцями й переселенцями оргкомітет та Головна суддівська колегія турніру будуть сприяти можливості розміщення гравців по всій території Закарпаття та сусідніх областей та їх максимально можливій зручності в розкладі матчів.
9. Призи – змагання не є офіційними змаганнями ФТУ, рейтингові очки не нараховуються. Учасники змагань отримають сувеніри, а переможці та призери нагороди від спонсору турніру «Дніпро Трофі»
ЛАСКАВО ПРОСИМО на Відкритий Кубок Харкова «Український дух»!