Фото: ФТУ

Вже 10 днів як завершився матч у рамках Кубка Біллі Джин Кінг між збірними командами Сполучених Штатів Америки та України. Матч який став окрасою всього вікенду командних двобоїв. Але на наш погляд під час матчу відбулася подія яка перекрила за своєю вагою будь-які спортивні звитяги. Весь матч між двома збірними вперше відбувся не в форматі США проти України, а в унікальному варіанті США приймає Україну (USA hosts Ukraine instead of USA versus Ukraine).

Наша команда була повністю забезпечена усім необхідним від проживання та харчування до фізіотерапевтів та масажистів. Ми надзвичайно вдячні USTA та ITF за фінансову допомогу в організації цього матчу. Але ще раз повернемося до голового аспекту цього матчу. Це збір пожертв для допомоги українцям, які опинилися в біді. У рамках матчу було зібрано 1 000 000 доларів США!!! Ці гроші поступили до USTA та будуть перераховані на рахунок глобальної програми – Ukrainian Crisis Relief Fund by GlobalGiving. Кошти за цією програмою будуть спрямовані на забезпечення прихистку, харчування та воду для біженців, охорону здоров’я та психологічну підтримку переселенців, доступ до економічної та освітньої допомоги, а також багатьох інших програм для українців, які опинилися у важкому становищі.

Федерація тенісу України надзвичайно вдячна нашій команді: Даяні Ястремській, Катаріні Завацькій, Надії та Людмилі Кіченок за участь у матчі та надзвичайну допомогу у 1 мільйон доларів для постраждалих від війни українців!

Слава Україні!