Позначки:Вімблдон, Людмила Кіченок
![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/07/lkichenok_arata.jpg)
Фото: Арата Ямаока, ФТУ
Українська тенісистка Людмила Кіченок вийшла у півфінал змагань у змішаному розряді на Вімблдоні.
У чвертьфіналі міксту хорватсько-український дует Павич/Кіченок, посіяний під 7-м номером, переграв французько-казахстанську пару Маю/Даніліну: 6-3 6-4.
Нагадаємо, що Кіченок уже двічі грала у півфіналі Шолома. 2022 року в жіночому парному розряді Людмила разом з Альоною Остапенко доходила до півфіналу Ролан Гаррос та Вімблдона.
На жаль, Марта Костюк та Марсело Аревало поступилися у чвертьфіналі.