Українська тенісистка Катерина Байндль вийшла у фінал турніру WTA-250 Hungarian Grand Prix у столиці Угорщини Будапешті.

У півфіналі уродженка Миколаєва переграла американську тенісистку Клер Лю: 7-5 7-6(3).

У першій партії Катерина поступалася 3-5, а у другій – 1-4, але в обох випадках зуміла відігратися та завершити зустріч на свою користь.

Зазначимо, що сьогодні Байндль зіграла два матчі: виграла відкладений у п’ятницю за рахунку 1-1 у першій партії чвертьфінал проти Фанні Столар, а потім перемогла Клер Лю у півфіналі.

Це другий фінал Каті на турнірах WTA у кар’єрі. Поки що їй не вдалося здобути титул на турнірах рівня WTA-250 або вище.

Суперницею Байндль по фіналу стане Марія Тимофєєва.

Цікаво, що цього року в одиночних фіналах на турнірах WTA грали чотири українки. Байндль стала 5-ю. В трьох випадках  суперницями українок по фіналу були тенісистки із країни -окупанта.

Щоправда, Варвара Грачова, що протистояла Марті Костюк в фіналі змагань в Остіні з липня змінила громадянство на французське. Але на момент того фіналу Грачьова ще була росіянкою.

Еліна Світоліна виграла фінал змагань в Страсбурзі у Анни Блінкової. Ангеліна Калініна не змогла завершити фінал на турнірі в Римі проти колишньої росіянки, яка вже декілька років є громадянкою Казахстану.