В житті відбуваються переламні моменти. Коли приймаються рішення, що змінюють життя. Війна в Україні віддалила теніс кудись за хмари. Так, в силу звички ти слідкуєш за подіями, але вони проходять повз, як пісок скрізь долоні. Майже нічого не  залишається в пам’яті.

Щоденні звіти з фронту стирають мегабайти тенісного змісту з мозку, й ти нічого з цим не можеш вдіяти. Проте, кожен з нас має робити те, що вміє. Тим більше, коли ЗСУ не вимагають, щоб ти йшов стріляти й вбивати, бо вони це роблять, як справжні професіонали й беззаперечні герої.

А наша справа – допомогти налагодженню життя, що хоч якось полегшить страждання всім українцям, які полишили свої домівки, тікаючи від війни, проте кожен їх день вдома був наповнений тенісом, вони його любили й хотіли грати, вболівати, розбиратись в тонкощах. Ми будемо працювати в знак вдячності нашим землякам, які прихистили в себе тих, що поїхали  від руйнації. Ми будемо регулярно давати не тільки новини, що ми робили до цього, але й аналітику.

Глаз Алмаз – Наша земля» розпочинається.

«Наша земля» – це не тільки про війну в Україні й героїчний захист своєї землі нескореним народом. Це й про грунтовий тенісний сезон. Грунт – це терпіння, це важка праця, це звитяга. Для того, щоб бути успішним на грунті, гравець має володіти широким арсеналом можливостей й раціонально й розумно їм користуватись. Він має бачити майбутнє!

Ангелина Калинина
j48tennis.net

А наше майбутнє після Перемоги ми бачимо щасливим попри важку працю й солоний піт відновлення, творче й відповідальне для кожного й для суспільства в цілому. Ми бачимо його майбутній розвиток разом з тенісом в цілому світі. Без варварів й запроданців. Тому продовжиться боротьба за бан варварів з тенісу, не тільки в командному, а й в особистому. Й підтримка наших юніорів, що виїхали за кордон, та просвітницька допомога тут в Україні.

Ми почнемо з Мадриду. Читайте з 5 травня щоденні думки вголос, коментуйте, сперечайтесь, запитуйте. Наша справа – мати право на свою думку. Бо ми вільні люди й кожен прийшов на цей світ, щоб бути собою. Поважайте один одного й бажаю всім цікавих тенісних подій й Переможної Української весни!

Ми будемо писати українською. Мова коментарів – будь-ка прийнятна для кожного.

Ваш

Всеволод Кевлич

!!У ці складні часи, ми звертаємося до вас по допомогу. Допоможіть нам, а 20% вашої допомоги ми відправимо ЗСУ.
Разом до Перемоги. Все буде Україна!!

Переказ на карту Приватбанку: 5221 1911 0094 1417 – Кевлич В.В.