Шановні друзі!.
Наближається другий турнір Великого Шлему 2023 – Roland Garros. А це означає, що знову на нас чекає улюблений конкурс ІВК Grand Expert – Roland Garros. Два тижні цікавої експертної боротьби в спробі стати кращим прогнозистом серед досвідчених й не дуже шанувальників тенісу.

Ми повернули традиційні призи – офіційні рушники змагань. Й переможці можуть назбирати свій «рушниковий Шлем», річний або кар’єрний. Вам треба вгадати найбільше результатів матчів, які будуть представлені на конкурс щоденно в дні змагань. Й здобути загалом найбільшу кількість очок. Наші правила сталі й незмінні. Ми їх повторимо безпосередньо перед стартом змагань. Ті, кому цікаво, можуть ознайомитись з ними в матеріалах про попередні конкурси. Ми можемо пишатись конкурсом, бо правила не змінюються вже 6 років, з дня заснування конкурсу. Бо вони прості й зрозумілі. Й завжди можуть допомогти перевірити результати конкурсу.

Разом з головними призами повертається й внесок учасника конкурсу. Наразі він становить 199 грн (Сплата на картку ФОП 4246 0010 0347 4339 з поміткою «конкурс»). Незалежно від того, скільки буде учасників, конкурс відбудеться. Тут маєте бути певні.

Перше завдання конкурсу чекайте вже 27 травня. Напередодні першого дня змагань.
Чекайте на перший тур. Гарного всім тенісу!

УВАГА! Переможці Австралійського конкурсу, надайте інформацію, чи не змінились ваші контактні данні (телефон, ФІБ, відділення Нової пошти) – наприкінці травня ми нарешті матимемо змогу надіслати вам рушники з AUstralian Open

Зареєструватися для участі конкурсу