j48tennis.net

Чоловічий теніс сьогодні відпочив. Так, були цікаві матчі. Знову мудрий Жіль Сімон знеструмив свого суперника. Й навіть Циципас, відігравши 4 сетболи, вклався в 4 сети.

Еталон освіченості Рубльов зайвий раз довів, що йому нічого втрачати, окрім цепур. Тому він для солідності позбирав всі цепурі з колодязів поруч й стійко їх несе. То ж, сьогодні більше уваги жіночим забавам.

Ви ще не забули Серену Вільямс? Здавалось, вона зовсім нещодавно дозволила решті позмагатись за трон. Цим скористались Ешлі Барті, Сімона Халеп, Кароліна Плішкова й дехто ще, але вже дме новий вітер. Барті пішла сама. А Халеп й Плішкову вже просять посунутись інші. Сімоні після одруження якось не до тенісу. У Кароліни травми, та й грунт не зовсім її любов. Та позаяк, це схоже на нову зміну поколіннь.

Іга Швьонтек не має проблем,й вже здобула колосальний відрив від інших гравчинь. Наразі навіть не має кому скласти конкуренцію польці в змаганні за першу сходинку рейтингу. Хто грав в фіналі в Мельбурні? Коллінз? Й де вона?

Квітова теж на сьогодні без яскравих моментів. Бадоса? Може посперечатись, але сьогодні їй склала дуже якісну конкуренцію Кайя Ювань із Словенії. Грала цікаво й розумно. Але, фізично вона виглядає доволі скромно.

На жаль не вдалось Ангеліні Калініній взяти реванш у Джесіки Пегули. Дрібниці стали головними в цій боротьбі й досвід великих турнірів, який у американки помітно більший за Ангеліну. Все це справа часу. Важко передбачити, чи якось проявить себе 26 річна Леолія Жанжан, що сенсаційно вбила сьогодні Плішкову. 227 ракетка світу вперше так яскраво потрапила на радари спеціалістів.

Anhelina Kalinina, j48tennis.net

Але, цікава деталь. Якось так склалось, що нема переваги ні в кого з різних стилевих представників. Серед переможців сьогодні й атлетичні Рибакіна, Сабаленка, Бегу й більш комбінаційні Касаткіна й особливо Корне.

Успіх французької тенісистки тим гучніший, що перемогла вона перш за все сумніви в своїй спроможності протидіяти надпотужній Альоні Остапенко. Латишка виглядає сьогодні майже нащадком Серени Вільямс! Візуально. Її матч нагадав полювання російського генерала на зайця.

Отже, зайця випустили в поле й з усіх боків закрили батальйоном солдатів. Щоб вони його лякали й генерал його бачив. Заяць втікти не може нікуди. Генерал бере рушницю. Стріляє – заяць бігає. Набридла рушниця – каже адьютанту – давай гармату. Палить з гармати – не влучає. Потім з танку, з гелікоптеру. Заяць бігає. Давай бомбою його! Кинули бомбу – ні галявини, ні батальйону, ні генерала. Заяць втік.

Приблизно так Остапенко намагалась виграти у Корне. Алізе лишалось тільки бігати. Що вона вправно й робила. Альона все робила сама. Розбомбила всі аути, майже порвала сітку. Але, вона така. То ж, якщо ви заяць проти такої «машини», не все проти вас. Всеозброєність – не завжди запорука успіху. Якщо в тебе на плечах фуражка.

В житті завжди є шанс. Важливо його побачити й зробити все можливе, щоб ним скористатись.