Фото: Арата Ямаока, ФТУ

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу в першому раунді Відкритої першості Австралії:

“Я рада повернутися сюди. Щаслива, що знову виграла на Australian open перший раунд. Я просто задоволена тим, як я розпочала Відкритий чемпіонат Австралії в цілому. Звичайно, було непросто на початку матчу, але потім зіграла досить непогано, тому я задоволена сьогоднішньою перемогою.

Моя донька Скаї тут, з нами. Звичайно це була довга подорож з Європи до Нової Зеландії, а потім до Австралії. Я дуже рада, що привезла її з собою. Я подорожувала без неї минулого року на Вімблдон та Америку. Але зараз моїй доньці вже рік та 4 місяці. Тепер подорожувати з нею легше. Хоча вона трошки захворіла перед нашим вильотом. Тоді ми відклали наш рейс. Дитина повинна бути в пріорітеті.

Я щаслива, тому що зараз ми проводимо разом багато часу. В Європі зараз багато снігу, а тут літо, то для Скаї подобається тут. Вона проводить багато часу в парку з моєю мамою та нянею. Думаю, що ми зробили правильний вибір.

Я дуже чекаю на Олімпіаду, хоча цього разу це буде не дуже приємно через участь нейтральних атлетів. Але рішення прийняте. То будемо чекати на кроки НОК. Я з великим задоволенням граю за свою країну, за українську команду. “