j48tennis.net

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над Анастасією Павлюченковою у другому колі Відкритого чемпіонату США:

“Це був непростий матч. Я грала не так добре, як би мені цього хотілося, але мені довелося зібрати всю волю і боротися за цю перемогу. Я щаслива, що сьогодні вдалося виграти. Це був не найкращий матч з точки зору якості. Були помилки я намагалася знайти хорошу гру.

Перемагати в таких матчах, коли не все виходить, і тебе відвідують думки, що, може, ти не виграєш, але в результаті ти знаходиш спосіб завершити зустріч перемогою – це гарне почуття.

Всю кар’єру я хотіла покращити подачу, бути агресивнішою. Реймон Слютер – чудовий тренер. Він може пояснити багато технічних аспектів дуже просто, дуже природно. Я думала, що він привніс у мою гру. І гадаю, що з ним зміни прийшли дуже природно. Ми багато говорили, аналізували, і все потонули на корті природно. Я знаю, що моя гра змінилася, але знаєте, у мене завжди були високі стандарти про те, як я бачу свою гру, який теніс хочу показувати.

Раніше я багато лаяла себе, постійно програвала якісь моменти у своїй голові. Зараз я щаслива, що знайшла якийсь баланс. Сьогодні у мене не йшла гра, але я боролася та перемогла.

Перспективи матчу у Пегулою? Я переглядала нашу зустріч у Вашингтоні. Ми з тренером проаналізували, що я робила неправильно тоді. Зараз для мене дуже важливо відновитись, подивитися, як зреагує моя травмована нога на сьогоднішнє навантаження. Дуже добре, що буде день відпочинку.”