Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Все будет Украина!

Експерти Eurosport про вихід з турніру Роджера Федерера

Борис Беккер

Дуже довгий матч проти Домініка Кепфера був для Роджера граничним. Він вже давно не грав на трунірах Великого Шолому, ва тим більше п’ять сетів на грунті. Про будь-якого іншого гравця, ви б сказали «як він міг просто викинути Кепфера, а потім підти?»

Але Роджер має такий собі німб, він, мабуть, найулюбленіший гравець усіх часів. Він вказав нам на прес-конференції, що є великі шанси, що він не зможе продовжувати грати. Я думаю це справедливо.

Матс Віландер

Він говорив про це майже відразу після матчу, і ми всі сподівалися, що цього не буде. Водночас це доводить, що це можливість повернутись в довгостроковій перспективі. Для мене це хороша новина, оскільки це свідчить про те, що він буде в спорті довше. Очевидно, що він отримав ті матчі, які йому потрібні і які він хотів.

Йому було б важко  проститояти Маттео Берреттіні, а потім Джоковичу, а далі, можливо, Рафа Надаль. Протягом багатьох років його найкращим часом гри був сезон трав’яних кортів — він, очевидно, насолоджується Великими Шоломами на різних поверхнях, але саме на траві він мав найбільший успіх.

Це, очевидно, ідеальна поверхня для нього. Він переміг Маріна Чиліча, який є чудовим гравцем, і виграв чотири жорстких сети проти Домініка Кьопфераок. Я думаю, це абсолютно ідеальна підготовка до наступних турнірів.

Міша Звєрєв

Він пройшов другий тиждень, як ми всі передбачали, і показав чудову гру. Він добре йшов по змаганням, він мав кілька важких поєдинків — я думаю, що це було в Римі тоді було два матчі за один день, а потім наступного дня він зупинився. Це тому, що він хоче показати найкращу гру, коли він виходить на корт. Якщо він не впевнений в собі на 100%, він не хоче ризикувати заподіянням собі шкоди або поганою грою. Тому він вирішив зупинитись.

Він хоче бути обережним, і  підготуватись до ігор на трав’яних кортах.

Я думаю, він прийняв зважене рішення.

Кріс Еверт

Я вважаю, що Роджер заробив у тенісі право робити все, що хоче. Він зіграв три матчі і вчора дуже довгий вчора ввечері. Він сказав, що подивиться, чи зможе продовжувати. Йому 39 років, він брав участь у цьому турнірі для тренування, і, думаю, він сам себе здивував результатами. Чесно кажучи, не думаю, що він розраховував дійти до другого тижня. Вімблдон — це його мрія, це для нього золотий турнір. Його слід вибачити за будь-яку затримку.

Алекс Корретха

Думаю, ми всі розуміємо рішення Роджера. Мета вже була встановлена, йому потрібні матчі, йому необхідний ритм. Дуже прикро, що його більше не буде на турнірі, але я повністю розумію його рішення. Йому потрібно подбати про багато речей. Після довгої перерви, є ризик, що у вас виникнуть проблеми з фізичним станом.

Я думаю, що це розумне рішення — він прекрасно знає, що треба поступитись, щоб піти на більше. Він уже знає, що шансів виграти турнір практично немає, і я думаю, що це те, що ми всі розуміємо. А до сезону гри на траві він набере чудову форму.

Евроспорт