Борис Беккер

Дуже довгий матч проти Домініка Кепфера був для Роджера граничним. Він вже давно не грав на трунірах Великого Шолому, ва тим більше п’ять сетів на грунті. Про будь-якого іншого гравця, ви б сказали «як він міг просто викинути Кепфера, а потім підти?»

Але Роджер має такий собі німб, він, мабуть, найулюбленіший гравець усіх часів. Він вказав нам на прес-конференції, що є великі шанси, що він не зможе продовжувати грати. Я думаю це справедливо.

Матс Віландер

Він говорив про це майже відразу після матчу, і ми всі сподівалися, що цього не буде. Водночас це доводить, що це можливість повернутись в довгостроковій перспективі. Для мене це хороша новина, оскільки це свідчить про те, що він буде в спорті довше. Очевидно, що він отримав ті матчі, які йому потрібні і які він хотів.

Йому було б важко  проститояти Маттео Берреттіні, а потім Джоковичу, а далі, можливо, Рафа Надаль. Протягом багатьох років його найкращим часом гри був сезон трав’яних кортів – він, очевидно, насолоджується Великими Шоломами на різних поверхнях, але саме на траві він мав найбільший успіх.

Це, очевидно, ідеальна поверхня для нього. Він переміг Маріна Чиліча, який є чудовим гравцем, і виграв чотири жорстких сети проти Домініка Кьопфераок. Я думаю, це абсолютно ідеальна підготовка до наступних турнірів.

Міша Звєрєв

Він пройшов другий тиждень, як ми всі передбачали, і показав чудову гру. Він добре йшов по змаганням, він мав кілька важких поєдинків – я думаю, що це було в Римі тоді було два матчі за один день, а потім наступного дня він зупинився. Це тому, що він хоче показати найкращу гру, коли він виходить на корт. Якщо він не впевнений в собі на 100%, він не хоче ризикувати заподіянням собі шкоди або поганою грою. Тому він вирішив зупинитись.

Він хоче бути обережним, і  підготуватись до ігор на трав’яних кортах.

Я думаю, він прийняв зважене рішення.

Кріс Еверт

Я вважаю, що Роджер заробив у тенісі право робити все, що хоче. Він зіграв три матчі і вчора дуже довгий вчора ввечері. Він сказав, що подивиться, чи зможе продовжувати. Йому 39 років, він брав участь у цьому турнірі для тренування, і, думаю, він сам себе здивував результатами. Чесно кажучи, не думаю, що він розраховував дійти до другого тижня. Вімблдон – це його мрія, це для нього золотий турнір. Його слід вибачити за будь-яку затримку.

Алекс Корретха

Думаю, ми всі розуміємо рішення Роджера. Мета вже була встановлена, йому потрібні матчі, йому необхідний ритм. Дуже прикро, що його більше не буде на турнірі, але я повністю розумію його рішення. Йому потрібно подбати про багато речей. Після довгої перерви, є ризик, що у вас виникнуть проблеми з фізичним станом.

Я думаю, що це розумне рішення – він прекрасно знає, що треба поступитись, щоб піти на більше. Він уже знає, що шансів виграти турнір практично немає, і я думаю, що це те, що ми всі розуміємо. А до сезону гри на траві він набере чудову форму.

Евроспорт