Фото: WTA
Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла в другий раунду турніру WTA-250 Lexus Eastbourne Open в Істборні, Великобританія.
В матчі першого кола в українському дербі Калініна перемогла Дар’ю Снігур: 7-6(1) 7-5.
Зустріч тривала 1 годину 53 хвилин. Наступна суперниця Ангеліни визначить в двобої між американкою Маккартні Кесслер (7) та австралійкою Дар’єю Касаткіною.