Теннисный Портал Украины

Новости Тенниса Украины и мира

Все будет Украина!

Черговий он-лайн zoom-конференції «Теніс під час війни» — Анонс

Черговий он-лайн zoom-конференції «Теніс під час війни» відбудеться в неділю, 3 квітня о 15.00. Ви знов почуєте слова підтримки від провідних людей світу тенісу. Цього разу будуть зірки. Олімпійські чемпіони, професіональні гравці. Їх поради для наших гравців в цей важкий період кар’єр. Головна тема — Іга Швьонтек й секрети її успіху. Відсьогодні Іга номер 1 світового рейтингу. Спеціально для вас коментарі тренера Іги, Томаша Вікторовськи. Є час надіслати своє запитання для Томаша. Не факт, що він зможе бути он-лайн, команда грає в турнірі Billy-Jean King Cup.

Анонс решти учасників в суботу. Разом з посиланням на конференцію. Буду вдячний за лайк, він вкаже, що ви плануєте бути он-лайн. Це важливо для планування заходу. Він безкоштовний.

Гості ефіру — Олімпійський чемпіон Євгеній Кафельников, екс 1 ракетка України й 19 світу Альона Бондаренко, екс 25 ракетка світу Ліна Красноруцкая, Владімір Платенік, Акіс Йозефідес й інші. Коментарі тренера Ігі Швьонтек Томаша Вікторовськи щодо лідерства в жіночому рейтингу й секретів успіху польки.
3 квітня о 15.00. zoom-conferense. Free entrance.
Vsevolod Kevlych приглашает вас на запланированную конференцию: Zoom.

Тема: Теніс під час війни 2
Время: 3 апр. 2022 03:00 PM Киев

Подключиться к конференции Zoom
https://us02web.zoom.us/j/82372753574…

Идентификатор конференции: 823 7275 3574
Код доступа: 314017