Карлос Алькарас

Карлос Алькарас

Талановитий іспанський тенісист Карлос Алькарас, який виграв свій перший турнір Великого Шлему в 19 років і очолив світовий рейтинг, має чудові шанси розвинути успіх у наступному сезоні.

Алькарас завоював свій перший «Шлем» на Відкритому чемпіонаті США в вересні 2022-го, здолавши на шляху до титулу таких міцних суперників, як Марін Чиліч, Яннік Сіннер, Френсіс Тіафо та Каспер Рууд. Останнього Карлос переміг у фіналі з рахунком 6:4, 2:6, 7:6 та 6:3.

Перший великий титул дозволив Алькарасу вже у 19 років очолити рейтинг кращих тенісистів світу за версією АТР, але чи готовий Карлос продовжити прогресувати у наступному сезоні? Експерти беттинг-сфери вважають, що готовий. І зокрема такий висновок можна зробити з котирувань, які пропонують на Алькараса аналітики відомої компанії Сапфірбет, в лінії якої завжди є широкий вибір об’єктів для парі на великий теніс. Тим шанувальникам гри, які планують відіграти бонус Сапфірбет і отримати додаткову винагороду за парі на теніс, буде цікаво дізнатися, що наразі шанси Алькараса на здобуття хоча б одного трофею на турнірах Великого шлему в 2023-му році експерти оцінюють у більш ніж 65% вірогідності.

Найбільш високі шанси, на думку аналітиків, у Алькараса перемогти на Ролан Гаррос-2023, фаворитом якого іспанець вже зараз є з вірогідністю успіху у 47%. Значно менші шанси у Карлоса повторити свій успіх на US Open (23%) а також виграти Australian Open (28%). Найнижча ж вірогідність перемоги у Алькараса середі усіх ТВШ на Уїмблдоні – усього лише 11% шансів.

Нагадаємо, що цей рік став лише третім повноцінним сезоном для Алькараса на високому рівні під егідою АТР. Як повідомляє BetON.UA, Карлос дебютував на турнірах Великого Шлему в 2020-му році, але тоді не зміг подолати навіть першу стадію кваліфікації, поступившись австралійцю Александару Вукічу у трьох сетах.

Більш вдалим для Карлоса видався наступний 2021-й рік. Протягом сезону іспанцю вдалося дійти до другого раунду на Australian Open та Уїмблдоні, дістатися третього кола Ролан Гарросу, а також стати чвертьфіналістом Відкритого чемпіонату США.

А вже цього року, окрім згаданої перемоги на US Open, Алькарас зміг досягти прогресу і на всіх інших «Шлемах». В Австралії він дістався третього кола, на Уїмблдоні – четвертого раунду, а на Ролан Гаррос вилетів лише у чвертьфіналі.