Позначки:ITF, Юлія Стародубцева
![Юлія Стародубцева](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/07/starodubtseva786-1.jpg)
Українська тенісистка Юлія Стародубцева вийшла у друге коло турніру ITF із призовим фондом 60 000$ The TaliMar RSF Open у Ранчо-Санта-Фе, Каліфорнія, США.
У матчі першого раунду уродженка Нової Каховки, посіяна на змаганнях під 4 номером, у двох сетах обіграла данську тенісистку Йоханну-Кристину Свендсен: 6-2 6-4.
Наступною суперницею Юлії стане американка Джейсі Ейні.