Позначки:WTA, Ангеліна Калініна, Вімблдон, Катерина Байндль, Людмила Кіченок, Марта Костюк, Надія Кіченок
![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/02/lyudmyla_kichenok_jelena_ostapenko_-_2023_qatar_totalenergies_open_-_day_4-dsc_5618_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
П’ять представниць України з’явилися на Вімблдонський турнір у жіночому парному розряді.
Людмила Кіченок зіграє разом з латвійкою Альоною Остапенко, Марта Костюк – з Єленою-Габріелою Русі з Румунії, Надія Кіченок – разом з Алісією Росольською (Польща), Ангеліна Калініна – з Іриною-Камелією Бігу, а Катерина Байндль разом із австралійкою Дар’єю Севілл.