Позначки:ITF, Юлія Стародубцева
![Юлия Стародубцева](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/08/starodubtseva_land.jpg)
Українська тенісистка Юлія Стародубцева вийшла до півфіналу турніру ITF із призовим фондом 60 000$ The TaliMar RSF Open у Ранчо-Санта-Фі, Каліфорнія, США.
У чвертьфінальному протистоянні новокаховчанка, посіяна під 4 номером, у трьох партіях обіграла п’яту ракетку змагань Луїзу Чиріко із США: 4-6 6-3 6-4.
Матч тривав 2 години 33 хвилини.
Наступною суперницею Юлії стане кітайська тенісистка Хань Цзянсюе.