SmartWatch — це не просто електронний годинник. Це портативний пристрій, який має величезний функціонал, а отже, дозволяє реалізувати широкий спектр можливостей. Таким чином, наручний гаджет використовують не тільки для відображення поточного часу. Технологічно просунута начинка виступає в ролі просунутого доповнення для смартфона, завдяки цьому користувач може без проблем моніторити вхідні повідомлення та дзвінки, не дістаючи телефону з кишені. Але це ще не все.
Смарт-годинник проти фітнес-трекера
Наручний гаджет може бути дуже корисним під час заняття спортом. Він відстежує активність користувача та повідомляють про важливі зміни параметрів організму.
Багато хто думає, що фітнес трекер має аналогічні опції. З цим можна частково погодитись, проте розумний браслет без поєднання з телефоном має обмежений набір опцій, у свою чергу SmartWatch без проблем працює як самостійний пристрій.
Навіщо потрібний смарт годинник?
Основне призначення — моніторити повідомлення на телефон. Це поширюється на вхідний пакет повідомлень, телефонні дзвінки та оновлення у соціальних мережах. Маючи такий портативний інструмент на руці під час фізичної активності, користувач може точно визначити, скільки калорій було спалено. Для цього достатньо вибрати відповідний режим тренування, після чого можна спостерігати всі важливі параметри фізичної активності.
Звісно, цим функціонал не обмежений.
SmartWatch дозволяє:
- проводити оплату безконтактним способом,
- керувати модулем камери на телефоні,
- активувати мережу інтернет та GPS,
- прослуховувати збережені плейлисти.
Також потрібно пам’ятати про стандартний набір функцій: перевірка поточного часу, дати та відстеження змін погодних умов. До того ж смарт-годинник – це круте доповнення до зовнішнього стилю, як спортивного, так і ділового.
Така багатофункціональність є найбільшою перевагою smart watch. Тому обов’язково варто відвідати цю сторінку https://www.aks.ua/uk/catalog/umnye-chasy-smartwatch/ та вибрати потрібну модель для себе.
На чому побудована робота розумного годинника?
Весь функціонал розумного годинника реалізований на основі встановленої ОС. Зазвичай це Android або iOS (Apple), хоча багато брендів оснащують свою продукцію унікальними операційними системами, наприклад Wear OS. Усередині смарт-годинника знаходиться процесор і оперативна пам’ять. Пристрій живиться від вбудованої батареї, яку необхідно періодично заряджати. В іншому управління здійснюється також, як на звичайному смартфоні, тобто за допомогою функціональних кнопок та сенсорного екрану. Для поєднання зі смартфона, розумний годинник використовують бездротову технологію блютуз.