Позначки:Людмила Кіченок
![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2024/08/01000000-c0a8-0242-b542-08dcb1a295ca_w1080_h608_s-1024x576.jpg)
Reuters
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок не змогли вийти до півфіналу парного розряду олімпійського тенісного турніру 2024 в Парижі.
В чвертьфіналі дніпрянки у трьох сетах поступилися восьмому іспанському тандему Крістіна Букса / Сара Соррібес-Тормо, посіянному під 8 номером: 3-6 6-2 (10-12)
На вирішальному тай-брейку Людмила та Надія повели 7-3, але програли 6 розіграшів поспіль. Українкам вдалося відіграти 3 матчболи, але четвертий іспанки змогли реалізувати та вийшли в півфінал.