![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/05/marta_kostyuk_elena-gabriela_ruse_-_2023_mutua_madrid_open_-_day_8-dsc_9770_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
Українська тенісистка Марта Костюк разом з румункою Єленой-Габріелой Русе пробилася в третій круг змагань у парному розряді на Відкритому чемпіонаті Франції.
У поєдинку другого раунду українсько-румунський дует, посіяний на турнірі під 13 номером, зламав опір бельгійсько-американської пари Фліпкенс/Роджерс: 3-6 6-4 6-3.
Нагадаємо, що минулого року Костюк та Русі дійшли до чвертьфіналу на Ролан Гаррос.