Федерація тенісу України поважає позицію Кабінету Міністрів України щодо здійснення заходів щодо відсторонення спортсменів, тренерів, інших представників Російської Федерації та Республіки Білорусь від участі у міжнародних спортивних змаганнях та посилення заходів щодо недопущення пропаганди військової агресії Російської Федерації проти України у середовищі спортивної спільноти.

Федерація тенісу України згідно наказу Міністерства молоді та спорту №2031 від 12.04.2023 не відряджатиме офіційні делегації на змагання де беруть участь представники Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Федерація тенісу України планує відряджати офіційні делегації лише на матчі Кубку Девіса, Кубку Біллі Джин Кінг, Зимові та Літні командні Кубки Європи, Європейську індивідуальну першість. Наразі у цих змаганнях не планується участь представників Російської Федерації та Республіки Білорусь. Якщо ситуація зміниться, та представники країн-агресорів будуть допущені до змагань, виїзди офіційних делегацій Федерації тенісу України на ці змагання будуть скасовані.

Просимо взяти цю інформацію до уваги усім зацікавленим особам.