j48tennis.net
Українська тенісистка Марта Костюк вийшла в третій раунд турніру WTA-1000 Omnium Banque Nationale présenté par Rogers в Монреалі, Канада.
Киянка посіяна на змаганнях під 24 номером та вступила в боротьбу з другого кола.
В матчі другого раунду Костюк переграла чемпіонку Вімблдону-2022 чеську тенісистку Маркету Вондроушову: 2-6 6-3 6-2.
Зустріч тривала 1 годину 40 хвилин. Марта програла перші 5 геймів поспіль практично без боротьби. Але їй вдалося відіграти один брейк, що дозволило знайти свій ритм.
Хоча Костюк програла перший гейм на власній подачі у другому сеті, вона відразу відігралася, а наприкінці партії впевнено зробила брейк на подала на сет.
Перевага Марти над Вондроушовою в третьому сеті вже була безперечною.
Українці вдалось нарешті перервати безвиграшну серію, яка складалася з 6 матчів. Костюк не вигравала з травня – попередня перемога Марти була на в третьому колі супертурніру в Римі. Тоді киянка переграла канадську тенісистку Лейлу Фернандес.
Костюк стала другою українкою, яка вийшла в третій раунд турніру в Монреалі. Раніше в третє коло вийшла Даяна Ястремська.
Марта також стала третьою представницею України, що здобула перемогу в основній сітці турніру в Монреалі цього року. Юлія Стародубцева вступила в боротьбу з першого кола та перемогла Ван Яфань.
Цікаво що всі три перемоги українки здобули з камбеком – програвши стартову партію, вони вигравали дві наступні.
Наступною суперницею Марти Костюк стане представниця Австралії Дар’я Касаткіна (15).
Завтра в боротьбу вступить перша ракетка України Еліна Світоліна.
Kostyuk finds a way!
Marta Kostyuk went on to defeat Vondrousova 2-6, 6-3, 6-2!#OBN25 pic.twitter.com/RxoV6JV2l2
— wta (@WTA) July 29, 2025