![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2022/05/marta_kostyuk_elena-gabriela_ruse_-_2022_roland_garros_-_day_8-dsc_3027_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
Українська тенісистка Марта Костюк та Єлена-Габріела Русе з Румунії пробилися до півфіналу змагань у парному розряді на турнірі WTA-1000 Mutua Madrid Open у столиці Іспанії.
У чвертьфінал Костюк та Русі вийшли на відмові суперниць – Калинської та Павлюченкової, а ось у чвертьфіналі українсько-румунська пара здобула перемогу над румунсько-японським дуетом Нікулеску/Ніномія: 2-6 6-2 10-5.
Завдяки успіху в Мадриді Марта Костюк уперше у кар’єрі увійде до топ-30 світового парного рейтингу.