![Людмила Киченок и Елена Остапенко](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2022/02/jelena_ostapenko_lyudmyla_kichenok_-_2022_dubai_duty_free_tennis_championships_-_day_4-dsc_9903_xgaplus.jpg)
j48tennis.bet
Українська тенісистка Людмила Кіченок та латвійка Олена Остапенко вийшли у фінал парного розряду на турнірі WTA-250 Rothesay Classic Birmingham у Бірмінгемі, Велика Британія.
У півфінальному протистоянні українсько-латвійський дует, посіяний на змаганнях під другим номером, зумів переграти чесько-індійську пару Градецька/Мірза(3): 7-6(5) 7-6(7).
Для Кіченок та Остапенка це вже другий спільний фінал на турнірах WTA у сезоні. Раніше вони дійшли до фіналу на турнірі у Дубаї.