![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2022/06/jelena_ostapenko_lyudmyla_kichenok_-_2022_rothesay_international_-_day_6-dsc_2054_xgaplus.jpg)
Українська тенісистка Людмила Кіченок та Альона Остапенко з Латвії вийшли у фінал престижного турніру WTA-500 Rothesay International Eastbourne в Істборні, Великобританія.
У півфінальному поєдинку українсько-латвійський дует переграв китайську пару Сюй/Ян: 7-5 7-6(4).
У фіналі їхніми суперницями стане сербсько-польська пара Круніч/Лінетт.
Це вже третій фінал на турнірах WTA для Людмили та Олени у сезоні. Вони стали фіналістками великого турніру в Досі, а минулого тижня виграли титул у Бірмінгемі.
Наступного тижня Людмила Кіченок встановить персональний рекорд у парному рейтингу WTA.