Philippe Montigny / FFT

Матс Віландер, експерт Евроспорт:
Сьогодні умови були абсолютно ідеальними, чудовий матч для Рафи проти дуже хорошого гравця. Його випробовували в третьому сеті, але зіграв він дуже добре з рахунком 5-3. Це була ідеальна ситуація для Рафи протягом всього матчу – грати зблизька.

Він виглядав дуже добре, і, очевидно, він не хоче дуже виснажувати себе, проводячи багато часу на корті, але також він хотів перевірити себе.

У Рішара Гаске абсолютно немає шансів. Він нічим не зможе дістати Рафу, тільки якби він витягнув кожну подачу, але він не може цього зробити так як не має достатньо сили. Це буде ідеальний матч для Рафи, який додасть йому впевненості. Гаске повинен буде подавати дуже добре, але у нього немає потужної подачі, тому я не бачу жодної можливості якби він міг загрожувати Надалю – жодної.

Алекс Корретха, експерт Евроспорт:
Це була стабільна робота від Рафи. Перші два сети були досить простими, я б сказав, Попірін зробив досить багато помилок, але в третьому сеті той факт, що він вів 5:2, змусив Рафу зреагувати і грати більше агресивно. Рафа грав з досвідом, для Попіріна ви бачили, що йому важко було закрити сет. Це через нестачу досвіду, і Рафа грав солідно. Чесно кажучи, для Рафи це було добре – зіграти довший матч, але і добре було не грати четвертий сет, щоб він міг заощадити енергію до кінця турніру. Це був добрий виступ від Рафи, умови чудові і йдуть йому на користь, що може змінитись, коли стане прохолодніше. Спекотні умови ідеально підходять для Рафи.

Матч проти Рішара Гаске – класичний. Думаю, Рафа бив його приблизно 16 разів Річарду буде дуже важко перемогти Рафу. Останні кілька сезонів він бореться за фізичну форму, щоб виграти один зі своїх кошмарів. Рафа буде грати в темпі, який Річарду буде дуже важко витримати. Я бачу Рафу в дуже хорошій формі, хоч Гаске і дуже талановитий. Думаю, один з п’яти кращих на грунті. Але це буде чергова перемога Рафи над Річардом.