![](https://tennisua.org/wp-content/uploads/2023/02/lyudmyla_kichenok_jelena_ostapenko_-_2023_qatar_totalenergies_open_-_day_4-dsc_5799_xgaplus.jpg)
j48tennis.net
Українсько-латвійська парна комбінація у складі Людмили Кіченок та Альони Остапенко програла парний півфінал на турнірі WTA-1000 Dubai Duty Free Tennis Championships.
Дівчата поступилися Вероніці Кудерметовій та Людмилі Самсонової: 5-7 2-6.
Для Кіченок та Остапенко це був уже четвертий півфінал сезону. На жаль, уже третій програний. Вийти у фінал Людмилі та Альоні вдалося лише минулого тижня у Досі.